O projekte WMF team

Projekt sa volá Wedding Meets Fashion, čo znamená niečo ako spojenie módy a svadieb, a je zameraný hlavne na budúce nevesty. Okrem nich však chceme osloviť všetky ženy, ktoré majú rady luxusný lifestyle a módu. S projektom som začal ešte v Amerike, ale tým že som som opäť v Európe, sa stáva medzinárodný. Určite budeme zameraní na luxusnejší segment.


Náš typický klient je žena – budúca nevesta, ktorá hľadá svojho dodávateľa na svadbu. Tie ak sú spokojné, veľmi často ostávajú verné týmto dodávateľom aj v bežnom živote. Projekt je otvorený pre akékoľvek profesie v tomto odbore. Môže to byť makeup artist, vlasový stylista, fotograf, učiteľ tanca alebo človek ktorý vycvičí psa na svadbu a poprípade ho aj ostrihá.


V čom je tento projekt iný, ako ostatné listingové weby?

 • všade inde za svoj listing platíte, tu zatiaľ nie. V tomto momente máš svoj listing zadarmo!
 • tým že dodávatelia platia za svoj priestor, je v záujme majiteľa stránky predať priestor čo možno najviac dodávateľom. Potom na stránke vzniká mix super overených so začínajúcimi ale aj úplne zlými. Toto je nevýhoda pre nevestu, ktorá si hľadá svojho dodávateľa, lebo každá má svoje preferencie. Zatiaľ čo jedna chce najlacnejších, iná chce najlepších. Preto veľké listingové stránky ako TheKnot alebo WeddingWire strácajú svoj zmysel.
  Náš zámer je iný. V prvom rade, nikto sa na náš zoznam nedostane bez schválenia. Každý dodávateľ musí spĺňať presne dané kritéria. A Wedding Meets Fashion sa zameriava na luxusnejší segment.
  Sám som si vyskúšal TheKnot. Za $7.000 som dostal 218 návštev môjho profilu!
 • Na väčšine stránok, ak nie na všetkých, vy platíte za svoj priestor a oni píšu blogy, kde radia nevestám. My toto otáčame. U nás všetky blog posty sú písané našimi členmi. A toto je zároveň hlavnou podmienkou na to, byť s nami – napísať min jeden blog post mesačne (250 slov minimum). Takto si budujete dôveru, vy ste tí, ktorí poskytujú rady, vy ste experti.
 • všetky stránky majú svoj badge, ktorý si môžete dať na svoju vlastnú web stránku. Teraz si predstavte badge TheKnot. Pošlete návštevníka svojej stránky na ich listingy a tam sú desiatky tisíc dodávateľov všetkých kategórii. Chudák nevesta.
  Tu sa navzájom podporujeme. Náš badge doslovne hovorí “Hľadáš aj ďalších dodávateľov? Pozri si Wedding Meets Fashion Team, ktorého som hrdým členom.” Takže každý z nás podporuje všetkých ostatných. Všetci sme jeden úžasný tím.
  Môžete si to čeknúť na mojej webke.

Tu to môže pre vás skončiť, ale môžete využiť omnoho viac možností.

 • social media podpora
  Facebook, Instagram aj Pinterest fungujú na veľmi podobnom algoritme a čím viac engagementu, tým viac je daný obsah ukázaný ostatným. Ak máte záujem rásť na social mediach, toto je najúčinnejšia a najbezpečnejšia forma. Dajte nám vedieť a zaradíme vás do našich skupín. Po tom ako dáte nový post, dostanete podporu (like, comment, save, re-pin) od ďalších účtov z našej/vašej brandže. Toto naozaj funguje. A je to zadarmo, treba len všetku podporu vrátiť.
 • podcast a videá
  Veľmi rád by som chcel začať okrem blogov robiť podcast a videá. Ak nás bude viac, začneme. Opäť to budete vy, kto radí a tak sa vy stávate expertmi!
 • štylizované fotenia
  každý z nás má svoje nápady, ktoré sa nie vždy dajú realizovať s reálnymi klientmi. Každý z nás potrebuje obsah, ktorý môže zdieľať na sociálnych media alebo pre svoju web stránku. Tým, že sme tým z jednej branže, sa aj v tomto vieme podporiť.
 • bridal show
  stačí si predstaviť … Wedding Meets Fashion Bridal show. Opäť svojpomocne zrealizovateľné úžasné podujatie. Nikto za nič neplatí, každý len poskytne to, čo robí a čím sa chce prezentovať.
 • Club
  časom z tohto projektu vznikne online klub pre nevesty, kde budú po svadbe dostávať emaily o nových ponukách a zľavách. Toto je projekt budúcnosti.

Ak Ťa tento projekt zaujal, založ si na https://weddingmeetsfashion.com (v pravom hornom rohu) účet a daj nám vedieť na admin@weddingmeetsfashion.com informatie o sebe a firme alebo činnosti.

Pre slovákov a čechov sme vytvorili novú subdoménu s lokálnym obsahom, takže Ti budeme potrebovať vytvoriť uživateľský profil pre písanie postov tam.

Daj follow nášmu Instagramu a pridaj sa do FB skupiny.
Ak si žena, pridaj sa aj do tejto slovenskej skupiny.